Bağcılar Beko Servisi adlı firmamız tüm beko klima ve beko kombi kullanıcılarının hizmetindedir. Beko klimaların bakımı temizliği ve tamiri ile beko kombilerin temizliği bakımı ve tamiri için sizlerle.

Sizlere sadece bir telefon kadar yakınız. Bizler tüm beko marka kombi ve klima sorunlarınız için arayabilirsiniz.

Bağcılar Beko Servis : 0212 596 75 59

Bağcılar Beko Klima Servis

Beko Klima Servisi Bağcılar, Beko klimalar için özel olarak hizmet veren firmadır. Beko markalı tüm klima modelleri için klima bakımı, klima temizliği , klima tamiri hizmetleri vermektedir.

Klimalar, belli bir süre kullanıldıktan sonra bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar Beko Klima Bakımı Bağcılar olarak bizler tarafından  garanti verilerek yapılmaktadır. Bakım esnasında klimanın arızalı parçaları da değiştirilmektedir. Beko klima anakart değişimi ve beko klima anakart tamiri yine bizler tarafından yapılmaktadır.

Tüm bu işlemler Bağcılar Beko Klima Tamiri alanı çalışanlarımız tarafından yine garantili olarak yapılmaktadır.

Beko Klima Servisi Bağcılar : 0212 596 75 59

Bağcılar Beko Kombi Servis

Klima ve kombi servisi Firmamızın beko kombi modelleri için özel olarak açılan bölümü Bağcılar Beko Kombi Servisi ile beko klima modelleri içim tüm bakım  onarım ve temizlik işlerini yapmaktayız.

Beko kombi bakımı firmamızın deneyimli elemanları vasıtası ile verilen hizmetlerden sadece biridir. Beko kombi bakımı Bağcılar olarak kombi bakımı talebiniz için telefon numaramız: 0212 596 75 59

Vede çeşitli nedenlerden dolayı bozulan ve arızalanan kombileriniz için Bağcılar Beko Kombi Tamiri departmanımız da görevli arkadaşlarımız ile tüm kombi arızalarına farklı çözümler getiriyoruz. Beko kombi anakart tamiri ile beko kombi anakart değişimi de yapan firmamıza şu numaradan ulaşabilirsiniz:

Beko Kombi Ustası Bağcılar : 0212 596 75 59

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir