Güneşli klima servisi klima tamir bakım onarım gaz dolumu yedek parça temini klima temizleme gibi bakımları yapan yetkili teknik servis firmasıyız.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yazın serin bir ortamda vakit geçirmek istiyorsanız sizlerde klima bakımlarını yaptırmalısınız.

Yapacağınız bu klima bakımları ile hem daha sağlıklı bir hava oluşumuna sebep olur hemde faturalardaki artışa dur demek mümkün olmaktadır.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile dilediğiniz her an güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından kalite standartları gereği garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Klima bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan firmamız sorumludur.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz klima tesisat ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Güneşli Klima Servisi Fiyatlarımız

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz. Ödemelerinizi gerek önceden gerekse bakım ve onarım gerçekleştikten sonra yapabilirsiniz.

Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir