Kirazlı klima servisi klima bakım onarım tamir yedek parça temini klima gazı dolumu klima temizlemesi gibi alanlarda faaliyet gösteren yetkili teknik servis firmasıyız.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı daha hazırlıklı olmak gerekse yazın daha serin havaya sahip olmak istiyorsanız sizlerde klima temizliği yaptırmalısınız.

Bu bakımları yaptırmakla birlikte faturalarda oluşan artışa dur demeniz mümkündür.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile dilediğiniz her an güvenle hizmet alabilirsiniz.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika gibi tüm klima alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz klima tesisat ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar kalite standartları gereği firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizlerle irtibata geçiniz.

Kirazlı Klima Servisi Fiyatlarımız 2018

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Bizi arayın tüm klima bakımlarını gerçekleştirelim.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir