Kombi bakımı, kış aylarına girmeden yapılan kombi ve kombi parçalarının detaylı temizliğine denir. Yani kombi bakımı ve kombi temizliği aynı kapıya çıkmaktadır.

Kombiler bakım yapmadan da çalışır ama nasıl ?

Evet kombiler bakım yapmadan belli bir süre dayanabilirler. Örneğin normal bir kombi iki sene bakım yapılmadan çalışabilir fakat üçüncü sene neredeyse kullanılmaz hale gelirler ve değiştirilmek zorunda kalırlar.

Nasıl olur diye soracak olursanız, bakımı yapılmayan kombiler zamanla kirlenir paslanır ve kireçlenir bir süre sonra kullanılmaz hale gelirler.

Sonrasında bakım yapılsa temizlense bile kurtarılamaya bilirler. Bu yüzden kombi bakımı çok önemlidir.

Kombi Bakımı Tasarruf Sağlar mı ?

Yukarıda bakımı yapılmayan kombinin başına gelebileceklerden bahsettik, şimdide bakımı yapılan kombiden bahsedelim.

Kombi bakımı kombiler için gerçekten önemlidir. Çünkü bakımlı kombilerin kullanım ömrü uzar alınan verim her daim en üst seviyededir, ve az enerji harcadığı halde çok daha iyi ısıtırlar.

Peki Nasıl ?

Bizler gibi gerçek kombi ustası tarafından her sene düzenli olarak kombi bakımı ile kombiler içlerindeki kirden kireçten ve pas dan kurtulurlar ve ilk gün ki gibi tertemiz olurlar.

Temizlenen kombiler çok sağlıklı çalıştığı için  ve tüm parçalar işlevini tam olarak yerine getirdiği için yılda yaklaşık %30 enerji tasarrufu sağlarlar.

Tüm kombi çeşit ve modellerinin kışlık bakımları için bizimle iletişime geçebilir ve sıcak bir kış geçirebilirsiniz.

Telefon Numaramız: 0212 596 75 59

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir