Kombiler kış aylarında evlerimizi ve iş yerlerimizi ısıtan merkezi ısıtmalı sistemlerdir. Karmaşık bir yapıya sahiptir. Daha doğrusu sizler için karmaşık bir yapı gibi dururlar. Fakat bizler yıllardır bu sektörün içinde olduğumuz için tüm marka kombilerin çalışma sitillerini çok iyi biliyoruz.

Bağcılar kombi servisi olarak tüm kombi sorunlarını kısa bir süre içerisinde hallediyor ve çözüme ulaştırıyoruz.

Kombi arızaları genellikle bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır. Bakımı yapılan kombiler kolay kolay her hangi bir arıza yapmamaktadır. Fakat bakımı yapılmayan kombiler her zaman çeşitli sıkıntılar çıkarmaktadır. Buda gayet doğal bir durumdur.

Çünkü kombiler sürekli çalıştığı için senede en az bir kere temizliğe ve bakıma ihtiyaç duyan aletlerdir.

Bağcılar Kombi Bakımı Ve Temizliği

Bağcılar kombi servisi olarak kombi adına tüm işçilik hizmetlerini vermekteyiz. Bunların başlıcaları kombi bakımı ve kombi temizliği dir.

Kombi ustası çalışma arkadaşlarımız alanında uzman ekip ve ekipmanlarımız ile tüm marka kombilerin temizliği için bizi arayabilir ve uygun fiyatlı kombi bakımı ve uygun fiyatlı kombi temizliği hizmetlerimizden kampanyalı kombi yetkili servis hizmetlerinden yararlana bilirsiniz.

Kombi bakımı ve kombi temizliği yapılırken, tüm kombi ana parçaları sökülerek temizlenir ve işlevini yitiren tüm parçalar yenisi ile değiştirilir. Kombi anakart tamiri ve kombi yedek parça değişimi tarafımızca yapılır. Takılan parçalar 1 yıl garanti kapsamı altındadır.

Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız: 0212 596 75 59

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir