Yenigün klima servisi klima bakım onarım tamir yedek parça temini klima gazı dolumu klima temizleme  işlemleri yapan yetkili teknik servis firmasıyız.

Her çeşit klimanın bakım ve onarımı ustalarımız tarafından güven ve hassasiyet eşliğinde bakımları yapılmaktadır.

Kış aylarında sıcak bir ortam yaz aylarında ise serin bir hava yaratan bu klimalar düzenli bakım yapıldığı taktirde tam performans vermektedir.

Bu bakımlar ile klimanız daha az yakıt harcayarak faturalardaki artışa da engel olmaktadır. Ofis büro iş yeri mağaza fabrika gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile dilediğiniz her an güvenle hizmet alabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz klima teknik tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Yenigün Klima Servisi Profesyonel Teknik Servis

Klima bakım onarım esnasında oluşabilecek her tür hasar ve zarardan firmamız sorumludur.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Bizimle iletişime geçin tüm klima bakımlarını gerçekleştirelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir